EntegreX Yol Haritası

1. Adım: EntegreX 'e Ürün Aktarımı

EntegreX 'e aktarım dosyaları ile, tedarik kaynaklarından veya API servisi üzerinden ürün aktarımı gerçekleştirilir. Ayrıntılı bilgi için Ürün Aktarım Kılavuzu 'nu inceleyebilirsiniz.

2. Adım: Mağaza Kurulumu

İşletmenize ait tüm mağazalarınız için Hesap Kurulumu gerçekleştirilir. Bu adımda mağaza komisyon, fiyat, stok, ilan tasarımı, kargo bilgileri vb. tanımlamalar gerçekleştirilir ve mağaza aktifleştirilir.

3. Adım: Kategori Ağacının Oluşturulması ve Ürünlerin Kategorize Edilmesi

EntegreX 'te yerel bir kategori sistemi bulunmaktadır. Yerel kategori sistemi oluşturulurken uzak platformlardaki karşılığı seçilir ve varsayılan tanımlamalar gerçekleştirilir. Ayrıntılı bilgi için Kategori Yönetim Kılavuzu 'nu inceleyebilirsiniz.

Kategori ağacı oluşturulduktan sonra ürünler EntegreX içerisinde kategorize edilir. Bu işlemi Aktarım Dosyaları 'nı kullanarak yada Tedarik Kaynağı 'nda eşleştirme yaparak toplu şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Ürün Yönetim Kılavuzu 'nu inceleyebilirsiniz.

4. Adım: Ürün Detayları

EntegreX 'e aktardığınız ve kategorize ettiğiniz ürünleriniz için bir defaya mahsus olmak üzere alt alan bilgileri tanımlanır.

5. Adım: Ürünlerin Yayınlanması

Ürün yayın durumu ve platform yayın durumunu aktif edilerek ürünler ilgili tüm platformlara otomatik olarak gönderilir.